Doğru bir zemin seçimi mekanın ve kullanılan dekorasyonların değerini artırır. Konusunda deneyimli ekiplerle hizmet veren firmamız müşterilerini elde etmek istedikleri sonuca uygun olarak yönlendirir. Ahşap görünüme sahip olan laminat parke modelleri sayesinde temiz bir ortama sahip olabilir ve yaşam alanlarında özlenen temiz görünüme sahip olabilirsiniz.

Maksimum Dayanıklılık Kaliteli Kurulum Hizmeti

Bulunduğunuz adreste ücretsiz keşif hizmeti sunacak parkeci arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Konusunda uzman ekiplerle müşteri odaklı çalışmalarını;

* En uygun fiyat
* En hızlı kurulum ve
* Ücretsiz keşif hizmetliyle birlikte sunan şirketimiz konusunda kazandığı deneyimi yeni mekanlar yaratmak isteyenler için kullanır.

Ucuz ve ince bir materyal olan laminat parke, çizilmelere ve her türlü aşınmayan karşı dayanıklıdır. Birbirine geçme sistemi olan malzeme, kolay kurulumu sayesinde müşteriler tarafından da tercih edilir. Uygulama sırasında yapıştırıcıya gerek duyulmaz. Kurulum erkek ve dişi parçaların birbirine geçirilmesi şeklinde tamamlanır.

Zemin Döşemelerinde Renk Tercihleri

laminat parke 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gerçekçi bir görünüm için lamine parke kullanılan alanlarda koyu renkler tercih edilebilir. Verdiğimiz hizmetler müşterilerimizi yerli ve ithal malzeme seçimine uygun olarak belirlenir. Hemen her dekorasyon seçeneğiyle kolay uyum sağlayan bu alternatif, kullanıldığı ortamda sıcaklığıyla fark yaratır. Düzenli ve gerektiği gibi bakımı yapılan ürünler uzun yıllar ilk günkü görünümüyle kalır.

En hesaplı ahşap görünümlü malzeme olarak akla gelen modeller, geniş renk seçeneğine sahiptir. Konusunda deneyimli parkeci ekiplerle çalışan firmamız, gerektiği zaman aşınmış alanlarda bölgesel iyileştirmeler yaparak müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sağlar.