Renk ve Desen Seçeneğinde Kısıtlama Yok ; Laminat parke döşeyeceğiniz mekanlarda canlı, doğal ve benzersiz bir zemin elde edersiniz. Yer zemini öncelikle gözünüze ilk çarpan dekorasyon olarak dikkat çeker.

Eşya, duvar ve objelerle uyumlu bir laminat parke girdiğiniz mekana ferahlık verir, uyumuyla ortama şıklık kazandırır. Kolay döşenmesi ve diğer yer döşemelerine oranla fiyatları daha uygundur. Laminatparkeustası.org adresinden alacağınız fiyatı diğer firma fiyatlarıyla karşılaştırmanıza gerek bile kalmayacaktır. Çünkü size en düşük fiyatı vereceğimizin garantisini veriyoruz. En tecrübeli laminat parkeci olarak ürün ve işçilik garantisi bizim en çok aranan firma olmamızın referansıdır.

Bu garantinin yanında sizden işçilik ücretini de almıyoruz. Malzeme fiyatına işçilik fiyatını da ekleyerek size fiyat veren firmalara karşı, biz sadece malzeme tutarını sizden alıyoruz, işçilik bedeli almıyoruz. Hem de size bir kaç saat içinde laminat parkelerinizi göndererek ustalarımız tarafından döşemeye başlıyoruz. Parke döşemek için 1 gün, 1 hafta, 1 ay sonraya randevu almaya da son verdik. Mekanınızı döşetmeye hazır olduğunuzda malzemeleriyle gelen ustalarımız, aynı laminat parkelerinizi döşüyorlar.

laminat parke 9

Laminat Parkelerin Bakımı Kolaydır

Çocuklarınızın, çalışanlarınızın, evcil hayvanlarınızın üzerinde rahatça gezebileceği, hareket edebileceği laminat parke, ortama canlılık verir, bakımı kolaydır. İyi bir bakımla gün geçtikçe güzelleşir. Bakım sizi korkutmasın, hafif nemli paspaslarla temizlenebileceği gibi, parke temizleme ürünleriyle de kolayca temizlenir. Ahşap parkeler gibi pahalı ve zor bir zemin bakımı gerektirmez.

Laminat parkeci olarak; ustalarımızın tecrübesi ve güler yüzlü yaklaşımıyla firma garantimiz ve fiyatlarımızla bizi tekrar arayabilmeniz ve tavsiye edebilmeniz için çalışıyoruz.