Parke Fiyatlarından İşçilik Ücretini Kaldırıyoruz

 Modern zemin döşemesi söz konusu olduğunda laminat parke en iyi seçenektir. Laminat parkenin yaygın kullanımı aynı zamanda ahşap döşemelere de iyi bir alternatif olmaktadır. Her eve ve mekana uygun maliyetli seçenekler arasında yer alır. Bu maliyeti sizler için daha da düşürerek laminat parkeci olarak değişik çözümler üretmekteyiz.

Bugüne kadar laminat parke için malzeme artı işçilik fiyatı aldınız. Acaba fiyatı biraz daha düşürebilir miyim diye parke fiyatlarını, işçilik fiyatlarını soruşturdunuz. Biz bu araştırmaları artık bitiriyoruz. Sizlerden işçilik ücreti almıyoruz. Parke fiyatınız ne ise onun parasını ödüyorsunuz.

İşçilik ücretini biz ödüyoruz, nakliyenizi de yapıyoruz. Başka hiçbir nam ve masraf adı altında sizden para talep etmiyoruz.

laminat parke 5

  Hızlı ve güvenilir laminat parke hizmeti sunuyoruz

            Parke ile laminat parkeyi karıştırmamak gerekir. Laminat parke ahşam görünümü sağlar, ahşap yerine kullanılmaktadır. Laminat parkeler doku ve desen çeşitliliği nedeniyle çok çeşitlilik sunmaktadır. En modern döşenmiş ve hayranlık uyandıran evlerde dahi  laminat parke benzersiz şıklık ve görünüm sağlar. Evinizin veya ofisinizin iç dekorasyonuna uygun renk ve desen seçenekleri arasında oldukça fazla katalog ürünlerimiz mevcuttur. İsterseniz renk ve desen konusunda ustalarımız size yardımcı olacaktır. Sizlere sunduğumuz ücretsiz döşeme hizmetiyle maliyetleriniz düşecek, iyi bir bakımla yıllarca sorun yaşamadan kullanabileceksiniz. Bizi arayın, laminat parkeci olarak işinde en tecrübeli ustalarımız size en kısa zamanda yer döşemenizi yaparak teslim etsinler.