Günümüzde konut ve ofislerde yaygın olarak kullanılmakta olan laminat parkeler, döşendiği ortamın havasını değiştiren estetik bir dekorasyon malzemesidir.

Seçilen parkenin, döşeme yapılacak alan ile uyum göstermesine önem verilmelidir. Hem ithal hem de yerli çok sayıda ürün çeşidinin yer aldığı laminat parke piyasasında E1 standartlarını taşıyan, kanserojen etkisi olmayan, kaliteli, sağlıklı ve uygun kalınlıkta ürünlerin alınmasına dikkat edilmelidir.

 Laminat Parke Döşenmesi

 Laminat parkelerin kaliteli ürünler arasından seçilmesine ve işinin ustası bir parkeci tarafından döşenmesine dikkat edilmelidir. Laminat parkenin döşenmesinde fiyatlar farklılık göstermektedir. Müşteri talepleri, ürünün nerede kullanılacağı, döşeme yapılacak alanın büyüklüğü, seçilen malzemenin kalitesi ve kalınlığı gibi nitelikleri fiyat üzerinde belirleyici olmaktadır. Konutlarda kullanılan ürünlerin teknik özellikleri ile işyerlerinde kullanılacak olanlar aynı değildir. Ayrıca büyüdükçe personel maliyetleri artış göstereceğinden bu durum fiyata yansımaktadır. Laminat parkenin kalınlığı da farklı ölçülerdedir ve döşeneceği alan için belirlenecek uygun kalınlığa göre fiyat çıkarılmaktadır.

http://laminatparkeustasi.org  bulunduğunuz şehirdeki laminat parke ustalarını bir araya getiren ve ihtiyacınız olan hizmete ulaşmanızı kolaylaştıran bir platformdur. Bu platformu kullanarak bulunduğunuz yere en yakın ustayı tedarik etme imkanı bulunmaktadır. Ücretsiz keşif ve döşeme avantajı sunan firmayı en uygun fiyatı veren parkeci ile irtibat kurabilmek amacıyla kullanmanız mümkündür. Müşteri talebine göre fiyatlar farklılık göstereceğinden firma ile doğrudan iletişim kurmanız ve taleplerinizi ayrıntılı olarak belirttikten sonra fiyat konusunda konuşmanız tavsiye edilmektedir.