Evlerinizi tasarlarken uygun temin kaplamasının önemini göz ardı etmeyin. Cesur davranarak ayrıntılara odaklanın. İnsanlar genellikle ucuz olsun diye laminat parkelerinde doğru renk ve kaliteye dikkat etmezler.

Firma olarak bu ayırıma son veriyoruz. Sizinle anlaştığımız laminat parke ucuz olacağı gibi kaliteli ürün olacaktır. Binbir zahmet ve bütçe ayırarak yaptırdığınız laminat parkeleriniz birkaç yıl sonra dağılması veya oynaması ile size tekrar bir masraf çıkarır. Bu yüzden parkenin evin bütününü etkileyen ve işlev olarak da, mekan olarak da görünümü doğrudan değiştiren dekorasyon türüdür. Firmamızı arayarak ücretsiz keşif ve fiyatlandırma hizmetimizden yararlanın. Sizi firma firma dolaşarak fiyat alma sorunundan kurtarıyoruz.

Doğru parke için güvenilir firma seçin

Laminat parke kullananlar mekanlarının güzelliğinden bahseder ve yaptırdıkları için memnuniyetlerini belirtirler. Firma olarak bu memnuniyetleri duymak bizi daha dikkatli ve doğru çalışmaya yönlendirmektedir. Parke yaptırmaya karar verdiğinizde Beykoz laminat parkeci olarak size ön keşif hazırlamaktayız. Bu keşifte ustalarımız hiçbir ücret talep etmeden kaç metrekare alanınız olduğu, ne kadar laminat parke kullanılacağı, süpürgelikler ve diğer hizmetleri bilginize sunmaktadır. Ortaya çıkan maliyet hesabını sizinle paylaşarak anlaşılan fiyat üzerinden hemen imalata başlıyoruz. Maliyet olarak sunduğumuz fiyatın içinde kesinlikle işçilik ücreti bulunmamaktadır. Çünkü Beykoz laminat parkeci olarak hiçbir döşeme ücreti almıyoruz. Dolayısıyla size vereceğimiz fiyat diğer aldığınız fiyatlardan ucuz olacaktır. İşinde uzman, bir evin içinde veya ofiste nasıl çalışılması gerektiğini çok iyi bilen ustalarımız yer döşemenizi bitirdikten sonra hiçbir imalat artığı bırakmadan ortamı temizleyerek ayrılırlar.