Çıkma raf almak isterseniz veya ikinci el ağır metaldan raf satın almak isterseniz bu konuda bilgi vermek istiyorum.Eğer bir yer açıtınız veya bir yer kapatıyorsunuz elinizdeki rafları ne yapacağınızı bilmiyorsanız mutlaka bu şirket ile iletişime geçmelisiniz..

Çıkma raflar , farklı ölçülerde standart olarak üretilebilen depo raf sistemleridir.Çelik raf sistemleri ürünlerin depolanmasında kolaylı sağlayan sistemdir. Deiğişik ebat ve kalınlıkta olmaları çok amaçlı ürünlerin sergilenmesinde ve depolanmasında ideal çözüm yöntemi oluşturur. Kullanıldığı alanlar arşiv ihtiyaçlarının yoğun olduğu alanlar, bankalar, sigortacılık sektörü, kütüphaneler, hastaneler, resmi kurumlar 

birçok sektörde kullanılmaktadır.

Şirketimiz

Şirketimiz tam 25 senedir ikinci el çıkma çelik raf alımı ve satımı yapmaktadır. İstanbul Sultangazi’deki 500 metre kare alanımız ile hizmet vermekteyiz.

Fiyatlandırma

2.el çıkma çelik raflarınızın sayısına ve raflarınızın kalitesine bağlı olarak alışlarda ve satışlarda fiyatlarımız değişmektedir daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Nakliye Ücreti Yok !

Çıkma çelik raflarınızı sattığınızda veya aldığınız nakliye ücreti ödemezsiniz Türkiye’nin tüm illerine hizmet veren bir işletmedir.
Şirketimiz İstanbul başta olmak üzere tüm il ve ilçelerde hizmet sağlıyoruz. Kendi ekipmanlarımız ile tüm hafif, ağır, arşiv, depo ve metal rafları profesyonellikle söküyoruz ve nakliye ücreti olmadan sizden satın alıyoruz veya size uygun fiyatlar bunları temin ediyoruz.

Maliyetiniz Düşecek

Depolarda tercih edilmekte olan rafların sıfır olarak alınması yüksek maliyetlere neden olabilir. Pek çok farklı sistem olduğu gibi bu sistemleri kullanan ve ikinci el raf satanlar bulunmaktadır. Bu şekilde bir tercih ile alınacak olan ürünlerin maliyeti çok düşecektir.

Raflar, genel olarak ürünlerin boyutları ve mekanın genişliğine uygun bir şekilde belirlenmektedirler. Aralıklar da ürünün boyutlarına ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Ağır yükler ve hafif yükler için farklı sistemler tercih edilmektedir.

Firmamızda yer alan ürünler arasından tercihler yaparak sizde deponuz için uygun olan modelleri bulabilirsiniz. Bazı sistemlerde değişebilen aralıklar bulunmaktadır. Bu durumda daha önce farklı ürünlerin istiflenmesi için kullanılmış olsalar bile sizin istifleyeceğiniz ürünlerin boyutlarına uygun olarak ayarlanabilirler.

Raf sistemlerinin ayarlanabilir olması farklı endüstriyel alanlarda rahatlıkla kullanılabilmesi açısından son derece önemlidir. Dayanıklı olan ve farklı renk seçenekleri bulunan raflara sitemizden ulaşabilir ve ihtiyacınız olan modelleri bulabilirsiniz.

Kaynak : https://www.cikmaraf.com/cikma-celik-raflar/

 

 

 METAL

 

 

 

 Bakır

 

 

 

 FORM

 Folyo
 Levha
 d
 d
 d
 d

 

 

Parke Modelleri

 

Tamirciburada.com açıldı. şirket size en yakın buzdolabı servisi, çamaşır makinesi tamiricisini, klima servisini, kombi servisini bir tıkla ile sizlere gönderiyor.

2000 senesinde açılan şirketimiz Levent, Şişli, Beşiktaş ve Beyoğlunda kaliteli işçilik ve uzmanlıkla her türlü beyaz eşya tamiri ve servisini uzmanlıkla ve sonradan sorun çıkartmayacak çekilde yapıyor…

Tamirci Burada ile çalışın pişman olmayın.

Laminat parke ustası ve laminat parke dükkanı sahipleri eğer sizde kazançlı web sitemizden trafik ve müşteri kazanmak isterseniz bize mail atabilirsiniz:

bilgizemin(et)gmail.com