Doğru bir zemin seçimi mekanın ve kullanılan dekorasyonların değerini artırır. Konusunda deneyimli ekiplerle hizmet veren firmamız müşterilerini elde etmek istedikleri sonuca uygun olarak yönlendirir. Ahşap görünüme sahip olan laminat parke modelleri sayesinde temiz bir ortama sahip olabilir ve yaşam alanlarında özlenen temiz görünüme sahip olabilirsiniz.

Laminat Parke Seçiminizde Size Yardımcı Olalım ; Laminat parke döşemeye karar verdiniz, ama evinizin görünümünü ve kalitesini geliştirecek bir laminat parke rengi ve deseni belirleyemediyseniz, size bu konuda tecrübeli elemanlarımız yardımcı olacaktır.

Ücretsiz Keşif ve Döşeme Hizmeti ; Laminat parke döşemeye karar verdiğinizde alan boyutunu, o alanda suyu ne sıklıkla kullanılacağınızı, maliyeti ve ikamet eden kişinin bir ev sahibi mi yoksa kiracı mı olduğunu göz önünde bulundurulması önemlidir. Ayrıca laminat parke döşeme, ev sahibi için en iyi olanın yanı sıra evin tasarımı açısından da temel alınarak seçilmelidir.

Laminat parke modeline karar vermeden önce, firmamız evinize hangi seçeneğin en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olabilir. Hemen şimdi ücretsiz keşif ve fiyat almak için bizi arayın. Yapacağımız keyiflendirmeden hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Laminat parkenin döşenmesi kolaydır

Laminat döşeme, çeşitli malzemelerin işlenmesi yoluyla bir araya getirilmiş döşeme katlarından oluşur. Son zamanlarda laminat parke oldukça popüler hale geldi. Bunun nedeni, laminat parkenin döşenmesinin hızlı ve daha kolay yapılabilmesi gerçeğidir. Sizden laminat parkeci olarak döşeme için işçilik ücreti talep etmiyoruz. Sadece parke fiyatını ödüyorsunuz, ustalarımız gelip ücretsiz bir şekilde döşeme işini yapıyorlar. Böylece ücretsiz keşif ve ücretsiz işçilik sayesinde sizin de maliyetiniz düşmüş oluyor. Araştırmalarınızda standartların altında malzeme ve işçilik kullanan parkeci firmalara itibar etmeyin. Kalite ve garanti için hemen bizimle irtibata geçin.

laminat parke 11

Laminat parke kullanmanın avantajları :

  • Daha uygun fiyatlıdır
  • Bakımı ve temizliği kolaydır
  • Çoklu renk seçeneği mevcuttur
  • Kaymaz, çizilmeye karşı dayanıklıdır
  • Nakliyesi ve taşınmazı kolaydır
  • Kolay temizlenir ve çizilmez

Parke Fiyatlarından İşçilik Ücretini Kaldırıyoruz

 Modern zemin döşemesi söz konusu olduğunda laminat parke en iyi seçenektir. Laminat parkenin yaygın kullanımı aynı zamanda ahşap döşemelere de iyi bir alternatif olmaktadır. Her eve ve mekana uygun maliyetli seçenekler arasında yer alır. Bu maliyeti sizler için daha da düşürerek laminat parkeci olarak değişik çözümler üretmekteyiz.

Suya Dayanıklı Laminat Parkeler ; Laminat parke kullanımında vatandaşlar tarafından eleştiri getirilen konuların başında su teması sonrasında parkelerin zarar görmesi hususu gelmektedir. Bu eleştirilerin önüne geçmek için sudan zarar görmeyen parke modellerinin kullanılması tavsiye edilmektedir. Sudan hiçbir şekilde etkilenmeyen parkeler, farklı modelleri ile uzun yıllar kullanım sağlayacak dayanıklılıkta olup müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.